En Iyi Filmler


En iyi filmler
Her(2013) film izle


Theodore Twombly yasamını, yakın gelecekte nadir bulunan 1 şeye dönüşmüş olan el yazımı mektupları yazarak kazanmaktadır. Ve bu yıllarda insanların işlerini artık bilgisayar programları yerine getirmektedir. Theodore, karısından boşandıktan sonra bir apartman dairesinde tek başına yaşamaya başlar ve bir gün karşılaştığı bir teknoloji reklamıyla 1likte yasamı değişir. Kusursuz 1 yapay zeka programı sunan yeni bir işletim sistemi, onu son derece çekici bir kadın olan Samantha ile tanıştırır. Sanal 1 varlık olan ve sadece 1 sesten ibaret olan Samantha,en iyi filmler Theodore'u dünya ve yasam üzerine sorduğu sorularla birlikte bambaşka 1 gerçeklikle tanıştırır. Ağır 1 depresyonun içerisinde olan Theodore, yavaş yavaş yasamın keyifli yanlarını fark etmeye başlarken yapay zeka programıyla arasındaki ilişki de gitgide tuhaflaşır.

1999'da Being John Malkovich filmiyle Oscar adaylığı kazanan çok yönlü sinemacı Spike Jonze'un son uzun metrajlı filmi izle, yalnızlık ve yaratıcılık sıkıntısı çeken bir yazarın dram ve komediyle yoğrulan öyküsünü beyazperdeye taşıyor. Filmin izlendiği başrolünde Joaquin Phoenix yer alırken, Scarlett Johansson da gizemli bilgisayar uygulamasına sesiyle hayat veriyor.

3 idiots izle- 3 Aptal(2009)
Rancho, Raju ve Farhan Hindistan'da mühendislik öğrencileridir. Hindistan'da mühendislik okumak demek ailesini geçindirecek bir işe sahip olabilecek potansiyele sahip olmak demektir. Hepsinin asıl amaçları okulları iyi bir derece ile bitirip iyi bir şirkete kapak atmaktır ama Rancho onlardan farklıdır. O mühendisliği bir iş olarak değil bir yaşam biçimi olarak görmektedir. Başarmayı değil, bir şeyler üretmeyi ve düşünmeyi sevmektedir, işini severek yaparsan başarı seni bulacaktır şeklinde bir felsefesi vardır. bir de okulun katı kurallara sahip müdürü ve onun güzel kızı Pia filmler vardır. Rancho herkesin yasama bakışını değiştirecektir. 3 idiots izleMy Name Is Khan - Benim Adım Khan(2010)
Rızvan Khan (Shahrukh Khan) küçüklüğünü annesiyle (Zarina Vahab) ıssız 1 yerde geçiren 1 müslümandır. Annesi öldükten sonra Amerika'ya küçük kardeşinin yanına gider. Orada tanıştığı ve aşık olduğu Mandira (Kajol) adında dul ve Hindu bir kadın ile evlenir. Rızvan Khan aynı zamanda da Asperger sendromu hastasıdır. Bu hastalık Otizm rahatsızlığının bir çeşididir ve ömür boyu süren, sosyal etkileşime ve iletişime zarar veren, sınırlı ve tekrarlanan davranışlara yol açan beynin gelişimini engelleyen bir rahatsızlıktır. 11 Eylül saldırılarından sonra Mandira'nın oğlu faşist kesimler tarafından döverek öldürülür. Öldürülme sebebi annesi evlendikten sonra Khan soyadını almış olmalarıdır

Eternal Sunshine of the Spotless Mind - Sil Baştan(2004)
Joel Barish (Jim Carrey)'in eski sevgilisi Clementine (Kate Winslet) yaşadıkları iki yıllık ilişkiye dair tüm anılarını gizemli tıbbi 1 müdahale ile kafasından sildirir. Bunu öğrenen Joel çok üzülür ve aynı prosedürü kendi üzerinde uygulatmaya karar verir. Bütün anılarını sildirmek için derin uykuya yattığında, gözlerinin önünden Clementine ile yaşadığı günler geçer. Joel aslında Clementine'i unutmak istemediğini anlar ve müdahaleyi durdurmak için çabalar. Eternal sunshine of the spotless mind izleSin City - Günah Şehri(2005)
En sert sokak dövüşçüsü yenilmez Marv, tanrıça kadar güzel Goldie ile beraber olur, fakat onu yatağında ölü bulur ve intikam peşindedir. Özel dedektif Dwight beladan kaçmaya çalışsa da o onu asla birakmamakta, ve 1 polisin katledilmesiyle de arkadaşlarını korumak için ne gerekirse yapmaya çalışmaktadır. Ve de şehirdeki en son dürüst polis Hartigan kariyerinin son saatinde, Senatörün sadist oğlundan 11 yaşındaki bir kızı kurtarmak üzere 1 grupla beraber işe koyulur, ancak beklenmedik olaylar gerçekleşecektir.Film izle Aynı Seride Bulunan Filmler

Günah Şehri (2005)

Günah Şehri: Uğruna Öldürülecek Kadın(2014)

Blue Is the Warmest Color - La vie d'Adèle - Mavi En Sıcak Renktir(2013)
Kendisinden yaşça büyük 1 kadına aşık olduktan sonra hayatı değişen 15 yaşındaki bir genç kızı anlatan 2013 filmı Abdellatif Kechiche filmi. Julie Maroh'un Mavi Melek adlı çizgi romanından uyarlandı. Film izle 66. Cannes Film Festivali'nde en iyi filme verilen Altın Palmiye Ödülü'ne layık görüldü.

Eleştirmenlerden çok olumlu yorumlar alan Mavi En Sıcak Renktir filmi, 2013 Kasım ayında Türkiye'de de gösterime girdi.

Rab Ne Bana Di Jodi- Sende Rabbimi Gördüm(2008)
Bu filmde Shahrukh Khan ,  Surinder Sahni ve Raj Kapoor isimli  iki ayrı genç karakterini canlandırmaktadır. Oyuncu kıtlığı gibi düşünceler aklınıza gelmesin. Bu canlandırmayı tamamen aşık olduğu güzeller güzeli kız rolünü oynayan Taani Gupta ( Anushka Sharma ) için yapmaktadır. Surinder Sahni dinine bağlı, mütevazi , ailesi olmayan , çok saf  ve iyi kalpli bir Büro Memuru’nu canlandırmaktadır. Taani Gupta ise çok çılgın , dans etmeyi seven ve sevecen get more info ama filmin ilerleyen zamanlarında aşka inancını kaybetmiş , yasama küsmüş 1 karakteri canlandırmaktadır

Dead Poets Society - Ölü Ozanlar Derneği(1989)
50'lerin Welton Akademisi, ciddi, disiplinli ve akademik çevrelerde saygınlığı yüksek olan bir okuldur. Okul yönetiminin muhafazakar ve ortodoks tavırları okulu öğrenciler için sıkıcı ve bunaltıcı bir hale getirmektedir. ama yeni ingilizce öğretmeni John Keating'in okula atanmasıyla çok şey değişecektir.The man from earth holocene (2017)2017 yılı son baharında vizyona gireceği söylentileri dolaşıyor. Bu söylentiler birinci ağızdan çıkan söylemler aslında. ilk filmin ardından 10 yıl zaman geçmiş olması John Oldman'in rutin alışkanlığı olan 10 yılda bir yer değiştirme alışkanlığına denk geliyor. The man from earth'ün tek mekanda çekilmişti holocene ise farklı bir film olacak. Dünyalı izleUp - Yukarı Bak(2009)
hayatı boyunca yaşamak istediği macera hayalini gerçekleştirmek için evine binlerce balon bağlayıp Güney Amerika'nın vahşi doğasına doğru yolculuğa çıkan 78 yaşındaki baloncu Carl Fredricksen'ın hikayesinin anlatıldığı yeni 1 komedi. Ancak Carl, yolculuğa başladıktan sonra en büyük kabusunu da yanında götürmekte olduğunu fark eder: fazlasıyla iyimser, doğa kaşifi 8 yaşındaki Russel'ı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *